Muscle granulate

Wspiera przygotowanie do wysiłku sportowego i odzyskiwania sił

Bogaty w HMB, który zwiększa wydolność, przyśpiesza regenerację mięśni po intensywnym treningu i wysiłku fizycznym, co w efekcie przyczynia się do szybszego wzrostu masy mięśniowej.
Dekstroza – wysokokaloryczna i łatwo przyswajalna przez organizm, regeneruje siły, wzmacnia pracę serca i mięśni. Witamina E i selen współdziałają ze sobą, ograniczając uszkodzenia tkanek, co jest szczególnie istotne u koni sportowych, których mięśnie są narażone na takie uszkodzenia podczas treningów. Produkt zawiera jabłka, co sprawia, że jest wyjątkowo atrakcyjny i chętnie zjadany przez konie.

Stanowi doskonałą odżywkę wzmacniającą w czasie rekonwalescencji, stanach wyczerpania i okresach wzmożonego wysiłku fizycznego.

PARNUT (PARticular NUTritional purposes) to produkty przeznaczone do zaspokojenia szczególnych potrzeb żywieniowych zwierząt. Nadają diecie określonych właściwości zdrowotnych. Opracowane według norm żywieniowych zdefiniowanych w Rozporządzeniu Komisji (UE) 2020/354 z dnia 4 marca 2020 r.

HMB

  • zwiększa siłę, wytrzymałość i wspomaga regenerację mięśni

DEKSTROZA

  • łatwo przyswajalne źródło energii

WITAMINA E

  • wspomaga ochronę i regenerację mięśni

SELEN

  • wzmacnia mięśnie i poprawia ich wydolność
Dodać do paszy lub podawać bezpośrednio z ręki.
Konie (500 kg): 50 g na dobę
Kuce: 25 g na dobę
Nie zaleca się podawać klaczom źrebnym oraz w okresie karmienia źrebiąt.
1 miarka to ok. 50 g granulatu.
Miarka znajduje się wewnątrz opakowania.
Zalecany okres stosowania: do 8 tygodni.

pulpa jabłkowa suszona, sól wapniowa kwas 3-hydroksy-3 metylomasłowy (HMB) 15%, dekstroza. Dodatki dietetyczne: 3a700/ witamina E (10 g/kg), 3b801/ selenin sodu (selen: 45 mg/kg). Składniki analityczne: białko surowe 6,6%, tłuszcz surowy 4,9%, włókno surowe 17,9%, popiół surowy 5,2%, witamina E: 1,0%, selen: 0,005%.

Pasza uzupełniająca dla koni. Produkt wyłącznie dla zwierząt.
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej.