Leather clean spray

Spray przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji siodeł oraz skórzanego sprzętu jeździeckiego. Usuwa uporczywe zabrudzenia, pot, kurz i odświeża wygląd czyszczonych powierzchni. Impregnuje oraz spowalnia powstawanie zabrudzeń. Pozostawia skórę miękką w dotyku i nadaje połysk. Preparat może być stosowany do czyszczenia obuwia
jeździeckiego. Forma sprayu pozwala na łatwą aplikację preparatu oraz wygodne czyszczenie skórzanych powierzchni.

Nie stosować na skórach ekologicznych, zamszu, nubuku, materiałach imitujących
skórę, bycast, pull-up, skaju, skórach barwionych powierzchniowo. W przypadku wątpliwości przeprowadzić próbę działania na niewielkiej i mało widocznej części powierzchni.
Preparat rozpylić na czyszczoną powierzchnię z odległości ok. 20 cm i natychmiast rozprowadzić za pomocą czystej ściereczki. Czyścić delikatnie okrężnymi ruchami. Pozostawić na ok. 15 min. Po upływie wymaganego czasu wypolerować powierzchnię miękką ściereczką.
W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionego odbiorcy odpadów. Zawiera masę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu (3:1). Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, konserwant (DMDM Hydantoin,
Methylchloroisothiazolinone and Methylisothiazolinone).

Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscach niedostępnych dla dzieci.