XX Zlot Buldogów Francuskich

XX Zlot Buldogów Francuskich

2 września o godzinie 12.00 na warszawskim Forcie Bema odbędzie się już XX Zlot Buldogów Francuskich. To niezwykłe wydarzenie jest ważnym punktem w kalendarzu właścicieli Buldogów, a dla miłośników rasy doskonałą okazją do poznania tych niezwykłych psów.

Masa skóry, wielkie uszy i krępe ciało powodują, że obok Buldoga nie można przejść obojętnie. O ile co do ich urody można dyskutować tak nikt nie może mieć wątpliwości, że psy te są ogromnie towarzyskie. Dzięki temu w ostatnich latach stały się w Polsce bardzo popularne. W imprezie biorą udział zarówno hodowcy, jak i właściciele buldogów oraz miłośnicy rasy, którzy dopiero chcą uzyskać o nich więcej informacji. Tego jednego dnia przyjeżdżają do Warszawy z całej Polski, gotowi pokonać wiele kilometrów aby móc porozmawiać o rasie oraz uzyskać porady ekspertów. Jak co roku gośćmi zlotu będą treserzy, weterynarze, behawioryści, zoopsycholodzy oraz dietetyk. Na specjalnie przygotowanej scenie odbędzie się m.in. cykl specjalistycznych wykładów prowadzonych przez znawców tej rasy.

Dla uczestników zlotu przygotowaliśmy wyjątkowe konkursy:

BEST WETERAN – wybierzemy 3 Buldogi, które były na największej liczbie zlotów. Nagrodą są zestawy kosmetyków dr Seidel

TOP MODEL – wybierzmy 3 najelegantsze Buldogi na zlocie. Najelegantsze, czyli wyróżniające się ciekawym outfitem – np. ubrankiem, muszką, apaszką. Jednym słowem, te które na zlot przychodzą specjalnie przygotowane, a takich podziwiamy co roku wiele! Nagrodą są zestawy kosmetyków marki Champ-Richer

Szczegóły wydarzenia: www.facebook.com/zlotbfwww.zlotbuldogow.pl

Do zobaczenia!

29 sierpnia 2018